Bezprzewodowa mysz A4Tech R8 Czarna

Mysz Typ: optyczne

Połączenia: Bezprzewodowy; Przewodowy

Typ połączenia: Radio Kanał; usb

Liczba przycisków: 8

Ustawienie czułości myszy: tak

Programowalne przyciski: tak

Podświetlenie: brak

Waga, w gramach: 110.

opis

A4Tech R8 to bezprzewodowa mysz do gier o nietypowym wzornictwie. Jest przeznaczony do wielogodzinnego gamingu, w nim realizowane są nowoczesne technologie, które zapewniają krótki czas reakcji i wyraźne śledzenie ruchów. Siedem przycisków i kółko przewijania zapewniają pełną kontrolę nad działaniami postaci w grze, pomagają poruszać się szybko, celować precyzyjnie, ładować lub wymieniać broń w odpowiednim czasie. Obudowa z gumowaną powłoką doskonale leży w dłoni, a Odporne na zużycie metalowe nóżki zapewniają nienaganny poślizg.

Dla tych, którzy grają w strzelanki

Graczom, którzy preferują strzelanki, mysz oferuje wiele przydatnych funkcji:funkcja automatycznego tłumienia odrzutu sprawia, że strzelanie jest dokładniejsze;tryb strzelania, optymalny w danej sytuacji w grze, można wybrać jednym naciśnięciem przycisku.

Zapisywanie ustawień

Ważną cechą myszy jest własna Wbudowana pamięć, której pojemność wynosi 160 Kb. Jest przeznaczony do zapisywania ustawień. Gracz może ustawić opcje gry, które uzna za konieczne, a następnie nie będzie musiał ponownie wprowadzać, nawet jeśli użyje myszy na innym komputerze.