Lenovo Yoga S940 – Ultra-cienki 13,9-calowy laptop

Ultra-cienki notebook Lenovo Yoga S940 charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem w połączeniu z wysoką wydajnością. Zapewnia doskonałe możliwości rozrywki i szereg inteligentnych funkcji zaprojektowanych tak, aby ułatwić Ci życie. Poznaj zalety logowania bez wprowadzania hasła, technologii sztucznej inteligencji do śledzenia ruchów oczu i wielu innych funkcji. Ten model spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Szlachetność w każdym szczególe

Obudowa tego ultracienkiego stalowego notebooka wykonana jest z najwyższej jakości aluminium i została piaskowana. Jego kształt i wykończenie są tworzone pod ścisłą kontrolą specjalistów Lenovo.

Yoga S940 o wadze 1,2 kg i grubości 12,2 mm to pierwszy na świecie notebook z zakrzywionym konturem. Jego wygładzone krawędzie wizualnie zmniejszają szerokość ramki, a już ledwo zauważalne.

Zaloguj się bez konieczności wprowadzania hasła

Dzięki wbudowanej w Notebook Yoga S940 funkcji rozpoznawania twarzy za pomocą aparatu twoja twarz stanie się Twoim hasłem. Jedno spojrzenie – i jesteś już w systemie. I żadnych zbędnych ruchów!

Technologia, która przewiduje twoje potrzeby

Laptop Lenovo Yoga S940 wykorzystuje sztuczną inteligencję do przewidywania Twoich potrzeb. Będziesz w stanie przenieść zawartość z ekranu laptopa do podłączonych monitorów jednym spojrzeniem dzięki oprogramowaniu Glance, które jest w stanie śledzić ruch gałek ocznych. Kiedy odejdziesz od Yoga S940, wyświetlacz automatycznie zgaśnie, chroniąc zarówno twoją prywatność, jak i wydajność.

Nikt nie zobaczy Twojego domowego bałaganu, ponieważ dzięki technologii BackBlur podczas rozmów wideo obraz obiektów znajdujących się za tobą jest rozmazany.

Wysoka wydajność i szybka reakcja

Ultra-cienki notebook Lenovo Yoga S940 ma wysoką wydajność. Jest wyposażony w najnowszy procesor Intel ® Core ™ i zapewnia do 15 godzin pracy na baterii (w komplecie z wyświetlaczem FHD). Możesz z łatwością pracować w trybie wielozadaniowym, gdziekolwiek jesteś.

Pierwszej klasy rozrywki, niesamowite jasności

14-calowy wyświetlacz 4K VESA DisplayHDR 400 z ultra cienką ramką zapewnia niesamowity realizm obrazu, wysoką rozdzielczość i doskonałą transmisję kolorów (będzie dostępny od lata 2019 roku).

Dźwięk przestrzenny

Głośnik Dolby Atmos ® z przodu Laptopa Lenovo Yoga S940 zapewnia dźwięk przestrzenny, który pozwala w pełni zagłębić się w to, co dzieje się na ekranie.