Stylowy wełniany krótki płaszcz na wiosnę Teresa Tardia

Beżowy wełniany płaszcz z włoskiej marki Teresa Tardia będzie prawdziwym wybawieniem dla kobiet, które nie chcą poświęcić swojego piękna, aby zadowolić komfort.

Opis

W ciągu kilku ułamków sekundy styl tego modelu zmienia się z nieskazitelnie eleganckiego na odważnie-chuligański. Tak więc, luźny idealnie dopasowany rękaw o klasycznej długości do kości, dzięki nacięciu, jest modyfikowany w modnym rękawie 3/4. Figlarny klapie nie tylko daje większą swobodę ruchów, ale także podkreśla kruchość kobiecych nadgarstków. Szeroki pas tkaniny pozwala grać i sylwetkę produktu, zmieniając luźną prostą na głęboko dopasowaną.

Powiększone klapy klasycznego angielskiego kołnierza odbijają się od dużych liści na szczelinowych kieszeniach. Oprócz funkcji dekoracyjnej szczegóły te są również korygujące, co pozwala zbliżyć dowolne proporcje do uznanego ideału. Płaszcz jest zapinany na trzy guziki, dodatkową wygodę zapewniają szczeliny po bokach produktu. Wszystkie elementy konstrukcyjne są zacienione ozdobnymi szwami, dokładnie imitującymi ręcznie, co po raz kolejny podkreśla specjalny status drogiego włoskiego płaszcza.

Model nie może być przypisany do żadnego stylu: z eleganckim garniturem będzie wydawał się biznesowy, a z dżinsami i trampkami-sportowy. Nie jest kapryśna pod względem doboru powiązanych akcesoriów. Wykonany z wysokiej jakości wełny, jasnobeżowy płaszcz włoskiej marki Teresa Tardia zachowa swoją reprezentację przez długi czas. Czyszczenie chemiczne jest zalecane jako podstawowa opieka.

Charakterystyka

100% wełna (Piacenza); 57% wiskoza, 43% octan