Blender próżniowy Vitamix 1000 W Srebrny MMBV625M

Blender VitaMaxx gwarantuje 100% genialny efekt: koktajl ma delikatną i jednolitą konsystencję, wygląda atrakcyjniej, a naturalny kolor produktów zostaje zachowany. Ponadto napoje dłużej pozostają świeże!

  • Po zmieszaniu w próżni owoce i warzywa są chronione przed utlenianiem, dzięki czemu witamina C i inne składniki odżywcze działają dłużej niż po zmieszaniu w zwykły sposób bez próżni.
  • Wysokiej jakości obudowa z wysokiej jakości aluminium. Łatwo radzi sobie ze mieleniem i mieszaniem dzięki mocnemu silnikowi 1000 W i dużej prędkości obrotowej do 37 000 obr / min.
  • Praktyczny tryb „Auto”: naciśnięcie przycisku aktywuje automatyczny tryb przygotowywania koktajli w próżni. Dodatkowe tryby: mieszanie bez próżni z możliwością kontrolowania prędkości obrotowej, trybu pulsacyjnego, trybu łamania lodu i trybu czyszczenia.
  • VitaMaxx to urządzenie 2 w 1: gotowane posiłki i napoje można przechowywać w specjalnych pojemnikach próżniowych. Dzięki uszczelnieniu próżniowemu żywność jest w nich przechowywana co najmniej dwa razy dłużej niż w konwencjonalnych pojemnikach.
  • Broszura z przepisami na smaczne i zdrowe napoje oraz przydatne informacje na temat zdrowego odżywiania.

Inspirująca książka kucharska w zestawie

Czy podoba Ci się różnorodność koktajli i koktajli? Wygodna książka kucharska stworzona specjalnie dla blendera Bosch zawiera wiele przepisów na pyszne koktajle, koktajle i wiele innych. Odkryj nowe pomysły i przydatne wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania.

Części z tworzyw sztucznych bez BPA do zdrowego i bezpiecznego gotowania

Ciesz się gotowaniem ze spokojną duszą! Wszystkie elementy z tworzyw sztucznych, które stykają się z produktami, nie zawierają BPA. Dzięki plastikowi, który nie zawiera bisfenolu A, gotowanie gwarantuje zdrowe, bezpieczne i wygodne.

Genialne wyniki

Mocny silnik: 1000 Watt, 37.000 obr / min
Miska blendera 1,5 l z wytrzymałego tytanu.
Nóż ze stali nierdzewnej z 6 ostrzami o specjalnym kształcie skutecznie i szybko mieliznę. Odpinany projekt dla łatwego czyszczenia.

Komfort

4 programy: Auto (Odkurzanie + mieszanie), Vacuum (tworzenie próżni), Kruszenie lodu, czyszczenie
Bezstopniowa regulacja prędkości i tryb impulsowy
Łatwa w pielęgnacji, Można myć w zmywarce (miska, nóż, pokrywa, pojemniki)