Klawiatura do gier Logitech G105 (920-005056)

Klawiatura typu: Gaming

Klucz typ mechanizmu: membrana

Połączenia: przewodowy

Liczba Klawiszy: 116

Przewodowy Interfejs połączenia: usb

Kompatybilny z Microsoft Windows: Tak

Kompatybilny z systemem Mac OS: Tak

Możliwość nagrywania makr: tak.

 

opis

 

Logitech G105-klawiatura, która sprawia, że sterowanie działaniami postaci w grach różnych gatunków jest szczególnie proste i skuteczne. Jest wyposażony w sześć programowalnych klawiszy, z których każdy może być używany w trzech różnych profilach. Zapewnia natychmiastowy dostęp do ważnych funkcji gry, a także pozwala graczom włączyć mikrofon, wysyłać wiadomości tekstowe, nagrywać wydarzenia w grze bez odrywania się od wirtualnych przygód na ekranie. Klawiatura obsługuje również kombinacje wielu klawiszy, które obejmują jednoczesne naciśnięcie do sześciu przycisków.

Podświetlenie LED

 

Niebieskie podświetlenie LED pozwala wygodnie grać lub pisać nawet w całkowitej ciemności. Możesz wybrać jeden z dwóch poziomów jasności, a jeśli nie jest to konieczne, całkowicie go wyłączyć

Natychmiastowy dostęp do klawiszy multimedialnych

Właściciel nie musi przerywać gry, aby sterować odtwarzaniem muzyki lub wideo. W tym celu dostępne są klawisze multimedialne, które umożliwiają regulację głośności dźwięku, wstrzymywanie odtwarzania, przewijanie filmu do przodu lub wykonywanie innych operacji.